Москалі
|
|
|
- «РУССКИЙ, ПОМОГИ РУССКОМУ, РУССКИЙ, ПОМОГАЙ БРАТЬЯМ СВОИМ СЛАВЯНАМ, РУССКИЙ, ПОМНИ И ЧТИ ПАМЯТЬ СВОИХ ПРЕДКОВ, РУССКИЙ, УВАЖАЙ ЯЗЫК РУССКИЙ, МОЛИСЬ И ВЕРЬ, СЛАВА ВСЕМ ПАТРИОТАМ РОССИИ. Один за всеми, один за всех, один против всех, один народ, одна вера в душе у всех. Это звучит гордо. Я — Русский человек»
- ~ Москаль просить у українців гроші на опохміл.
- ~ Москаль просить у українців гроші на опохміл.
- «Зате з них мило добре виходить.»
- ~ Рудольф Шпанер про москалів.
- ~ Рудольф Шпанер про москалів.
- «Купив дачу у селі, та спалили москалі!»
- ~ Народна мудрість про москалів
- ~ Народна мудрість про москалів
Москаль, він же «малоукр» (рос. ВѢлікіє і маґучіе люді-богі, лат. moskaliys erestys, самоназва «руссскіє») — міфологізована Великоукрами (українцями) істота, що виконує функцію бабая для дітей. Деякі дослідники появу москаля в щиросвідомій підсвідомості пов’язують з генетично закладеною потребою боротьби зі Злом. Москалі виконують функцію Вселенського Зла дуже відповідально, що було оцінено, як Великоукрами, так і світовою громадськістю.
Москаль має вигляд напівлюдини, напівмедведа і напівпутєно, з тупими червоними очима, великим ротом та в касці надітій зверху на кепочку з цвєтком. Москаль ходить лише з гармошкою і пляшкою спирту. Бідний москаль (або ще москалюмпен) ходить з балалайкою і пивом. За переказами расово Великоукрських мудреців, москаль страшенно любить і вміє битися, однак на практиці варто хоча б двом нащадкам козаків зібратися докупи, як ціла армія москалів тікає залишаючи за собою характерні купи посліду.
Природній ворог тваринки — сотонатовець.
Історія (вони це називають історією)
З міфів Месапотамії до нас дійшли відомості, що вже з доправославних (УПЦ КП) часів між Великоукрами і малоукрами (москалями) йде люта боротьба за життя, волю, віру і авторські права на «Русь™». Іноді в цій боротьбі перемагав москаль, однак винні в цьому були турки, поляки, гроші, земля на шару, тупо розводи, і весь час юди. Хитрістю і підступністю недоукри (москалі) розмістили свою військову базу в Україні, для цього вони подарували Великоукрам троянський Крим.
Культура (як не дивно)
Уся культура москалів складаєтся з описування та зображення статевих органів.
Помилки ідентифікації
Помилково, на відмінну від Великоукрів, самі москалі (малоукри) викорстовують слово «москаль» як «жітѣль Москви (Росія)», — це убога псевдоурбанізована (панаєхалі) істота зі скаліченою мовою на основі угрофінських діалектів, яка живе в селі Моксель (великоукр. Довгоруківка), метою життя істоти є псування життя прастим расиянам (див. алкаші). Але це визначення не є повним, що визнається навіть серед самих москалів (окрім тих, що з с. Довгоруківка)
Також москалі особливо відзначилися, як «руссскіє».
Руссскіє
Ру́ссскій (вкрадене з укр. русин, русич, він же москаль, кацап, «малоукр») — це не є національність чи етнос це — ракове захворювання мізків свідомість людини, при якій вона вважає що найстарішим та наймогутнішим народом Землі є москалі руссскіє і все що повязано з Руссю є руссскім, також вона вважає що цей народ утворився в Києві, але переселився в Москву де згодом утворив Московське царство Руссскоє князівство.
Найстрашнішим є те що ця хвороба може уразити будь яку людину не зважаючи на її національність! Найпоширеніша ця хвороба в пострадянському просторі, але найбільше у Кацапстані. В Україні ця хвороба здебільшого поширена у Одеській, Донецькій, Луганській та Харківській областях і, особливо, в АР Крим. Також спостерігається присутність руссскіх в Білорусі та Молдові, а в Казахстані руссскіє становлять майже 50 % населення!
Про співців руссскага духа
Традиційно, з першим показом портрету Путіна маленькому руссскаму просто вдовбується думка, що першим і головним співцем «руссскага духа» є не хто-небудь, а відомий афро-москальський поет — «про-заєк», невідомо яким чином пов’язаний з авіацією, ас Пушкін, гусячому перу якого приписуються рядки:
- «Здєсь руссскій дух, здєсь Русссю пахнєт»
- ~
.
- ~
Проте, ми з Вами знаємо точно, що це все туфта. І коли руссскій просить:
- «Дайтє, дайтє мнє пєсєн рассєйскіх»
- ~
- ~
То дають йому не «Казку про попа і робітника його Балду» відомого афро-москальського співця, а зовсім навіть навпаки, «Самоволочку» групи «Любе». Отже, саме «Любе» вважатимемо на сьогодні істинним співцем русскага духа, і цитуватимемо надалі.
Як відрізнити руссского
Ця людина переконана що росіяни є прямими нащадками Руси і що українців придумала західна Європа, а до цього вони були теж руссскіми. Вони називають українців та білорусів молодшими братами, і при цьому люто їх ненавидять. Вони вірять що їх країна є провідником у сучасних технологіях та що її всі бояться.
За мовою
- «Ти жалєєш мнє рубля?
Ах ти, БЛЯ!»- ~ Володимир Семенович Висоцький про рубля
- ~ Володимир Семенович Висоцький про рубля
Класично є, що руссскіє матом нє руґаются — оні їм разґоварівают. Отже, чуєте мат не від негра чи банабака — 95 % перед Вами руссскій.
Руссскій язьік — це щось! Матюків більше ніж людських слів. Також відзначається присутністю артиклю. Так, артиклю, в слов’янській мові! Цей артикль — слово «Бля». Його можна втулити після будь-якого слова в буль-якому місці речення. Вот как канонічьно!
За одягом
- «Много красссной у нас матєрії
Всєм рубахі пошьйом Вам, братва...»- ~ Любе про наявність красссной матєрії
- ~ Любе про наявність красссной матєрії
- Вишивану сорочку може одягти хоч чорноокий «чорнобривець», а от хто, скажіть, вийде на Андріївський узвіз добровільно в красссной косовороткє, кашкеті «с цвєтком рози, прєкрасной, как моя Маша» і відкоркованою пляшкою «Балтики»? Тока руссскіє.
- Тока руссскіє при +5 в районі Борисполя вийдуть трапом літака Хабаровськ-Київ в шубах з китайського дикого собаки дзяв-дзяв і валянках на босу ногу
За поведінкою
- «Ми вдвойом с коньом по́ полю ідьом
Ми вдвойом с коньом по по́лю ідьом»- ~ Любе про похід с коньом по полю вдвойом
- ~ Любе про похід с коньом по полю вдвойом
Провали руссскіх развєдчфкоФФ від
- бахкання чайною ложкою по стінках склянки,
- сьорбання чаю з цієї склянки без виймання тієї ж ложки,
- застібання ширінки у фойє театру після виходу з туалету,
- вихід з туалету без підходу до вмивальника («в нашей развєдшколє учілі нє ссать на рукі»), бо ж руки все-рівно зайняті застібанням ширінки,
- приймання стройового положення при виконанні Гімну СРСР чи Росссії, і спроби при цьому нап’ялити на голову чи то будьонівку (ГРУ ГШ), чи то безкозирку (флоцька розвідка) щоб хвацько прикласти руку до головного убору (ширінка з попереднього пункту при цьому ще не застібнута),
- і, накінець, залишення недоїденої банки тушонки у сейфі з таємними документами, — це не лише анекдоти про Штірліца, а суворі реалії суворої руссскої жизні.
За раціоном
Пракцічєскі [1] ффсє руссскіє абажают водку. Одиниця виміру водки — запатєвший пузирь. Різновидами може бути «пузирь смагі», «пузирь самаґонкі», «пузирь вадзяри», чи просто «банка», «фуфирь» або «огнєтушитєль». Але усе це, якщо вже не брага, то водка.
- «Свадьба, йєєхх, запацєвший пузирь!»
- ~ Любе про водку
- ~ Любе про водку
- «У мєня в карманє честная сотня
І севодня я, кажись, надєрусь...»- ~ Любе про сам процес
- ~ Любе про сам процес
На питання:
- — Чяво кушаць будєтє?
Ісконно руссскій відповість у 99 %:
- — Єйо, радзімую, і будєм кушаць.
Ісконно руссскіє особливості
Всі руссскіє дуже відрізняються від нормальних інших людей. Всі руссскіє мріють про відновлення СРСР, а особливо обдаровані екземпляри хочуть відновлення Москальської Імперії. В цілому, руссскіє відрізняються незвичними для культурної людини говором, звичками та поведінкою при інших людях.
Вживання терміну
Для всіх расових і нерасових Великоукрів, традицією є уживання слова «москаль» з супроводжуючим прикметником або іменником, що описує окремі риси москаля. Злий москаль, клятий москаль, москаль-чарівник, бидло москаль (тавтологія). Та найогиднішими історично вважаються вислови: москаль-москаль і москальський москаль.
Найбільш поширенні словоформи: москалино-кретино; московит; москаліка (москаль каліка); москаленя; москалище (велетенський москаль); москарлик (москаль карлик); москалихо (москальське лихо); москальський (якість гірше китайської, гавно якість); Москаляндія (вона ж Ерефія, фіктивне державне утворення монголо-татарів на зло Великоукрам); москальство (найчастіше вживається як синононім слова «свинство»); москальчук (Великоукризований малокоукр); москалити (дуже сильно тупити); обмоскалитись (лоханутись).
Москаль у Великоукраїнському фолькльорі
Етнограф М. Номис опублікував перший в українській етнографічній науці ряд приказок і прислів’їв, що були широко розповсюджені у українців, серед них такі:
- «Тату, тату, лізе чорт у хату» — «Дарма, аби не москаль».
- Ти москаля в двері, а він у вікно лізе.
- Коли чорт та москаль що вкрали, то поминай як звали.
- На вовка промовка, а москаль кобилу вкрав.
- З москалем дружи, а камінь за пазухою держи.
- Варив чорт з москалем пиво, та й солод у чорта пропав.
- Казав москаль право, та й збрехав браво.
- У москаля на грош амуніції, на десять амбіції.
- Москаль як ворона, та хитріший за чорта.
- Чорзнащо в лаптях, та й то москаль.
- Москаль ликом чваниться й кожному під ніс з ним пхається.
- Москва на злиднях збудована, та й злиднями годована.
- Хоч добрий чоловік, та москаль.
- Москаль зна дорогу, та питається.
- «Щоб ти зозулі не чув» (каже баба). — «Мне и удод закуетъ» (одріка москаль)
Інші значення
Клоп-москаль. Москалями або москаликами в Україні називають клопів Pyrrhocoris apterus, червоних комах з чорними цятками та приплюснутою спиною, що повзають по землі строєм і заважають українцям жити. В Україні давно було помічено спільне походження і поведінку цих двох смішних і недолугиг істот. Москалі-москалі і москалі-клопи живуть в симбіозі, останнім часом спостерігаються міжвидові схрещення, що призвело до покращення генофонду москалів-москалів, ці цінні дані було отримано Н. Е. Руссъким-Аукраїнським, детальніше в його фундаментальній праці «Жуки України: москалі-паразити Київщини.» — Т. 5. — Львівське метро, 2007. — С. 857. Також москалями в Україні інколи називають звичайних домашніх тарганів. Така традиція характерна для багатьох слов’янських народів, які знайомі з москалями. І досі не існує надійних засобів вивести з дому колонію тарганів чи москалів. У Карпатах існує дієвий народний засіб «сокира», але інгредієнти не розголошуються.
Газове питання
У Східній Великоукрії північно-східний вітер називають москаль. Це пов’язано з нестерпимим смородом так званоного «русскага духа», зловоння якого вітром доноситься з Москальщини на Неньку. Місцевими жителями підмічено, що сморід підсилюється з наближенням виборів (призначення) царя Москальського-і-всія-Чукотки. У 2009 році стався небачений до того викид фекальних мас в повітря після перемоги України в УЄФА. Москалі намагаються всім впарити своє зловоння під видом природного газу, при цьому ще і нахабно вимагають якісь гроші.
Екологічні проблеми
В Україні як широко відомо екологічна криза (не плутати з не менш широковідомою економічною кризою), яка призвела до оміління рік та всихання дерев. Це на думку науковців, може вже в найближчому часі змусити Україну зменшити обсяги утоплення і повішення москалів у двоє. Ідуть активні пошуки альтернатив.
Це цікаво
- Є підозри, що Дон Бас є таємною зброєю москалів. Дон Бас заперечує свою спорідненість з москалями, але при цьому відмовляється проходити генетичну і фінансову експертизу.
Способи вбивства москалів
Москалі така холера, що їх треба якось вбивати. Але звичайні способи для цього не годяться. Ось перелік способів їх убивства:
- виделкою;
- зубочисткою;
- Вєлікаю Савєццкаю Енциклапєдією (мініатюрний аналог Адронного колайдера; вигаданий комуністами).
- освяченою водою;
- срібними кулями;
- у крематорії
- салом;
- співом Поплавського;
- Аполінарією Галактіонівною Контрофорсенко;
- цим го… степлером, скріпкою, або діроколом;
- цвяхосмиком;
- булочкою із столової Житомирського обласного педагогічного ліцею.
- покликати скажених кроликів, а вони вже самі розберуться.
Література
- Бандера С. К. «Убивство москалів для чайників». Видавництво «Діалектика». М., 1995
- Шухевич Р. Й. «Розкажи мені смереко…». Серія: «Україна, очима москалів». Видавництво «Криївка»., М. 1942
- Ктулху Ф. Р."Р’льех-Москва". Видавництво: «Рьлех Видав». М., 2000
- Хата Г. В. «Коли москалі служать науці». Видавництво: «Веселка». М., 1978
Виноски
- ↑ Абсолютно модне слівце просунутого руссскага
![]() |
---|
Версія № 28208 Зміст: |