Mein Kraft

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Логотип

Mein Kraft ("також Mein Kampf") (неграмотно-піндос. Minecraft) — відеогра зроблена в Німеччині в часи ДСВ жанрі пісочниці (в яку собаки нагадили) з видом від першого і третього рейху, яка уособлює собою неконтрольований підсвідомий потяг сьогоднішнього молодого покоління до тієї самої лампової квадратної графіки часів 33-45 років 20 століття (золота ера відео ігор); черговий бездарний спосіб вбивства часу Гітлерa, смутністю поступається онлайн-рпг. В епоху "ДСВ" і фотореалістичності ця гра популярна виключно у зігуючих школярів, бо дорослі геймери своє дитинство вже насолодилися восьмибітними (16-бітними) квадратами і їх тягне на щось більше були розстріляні.

У хороших комп'ютерних іграх автори намагаються якось захопити гравця, не дати занудьгувати. В них є якийсь сенс, іноді навіть доставляє, інтерес від проходження, а це кубічне щось зводиться до того, що тебе закинули в якусь жопу світу і надали самому собі гетто. Придбала величезний інтерес з-за можливості будувати все що завгодно, як колись у дитинстві ДСВ зброю німців. Улюблена гра школярів. На іншого у них просто не вистачить мозку.

Логотип на Андроїд

Суть[псув.]

Вся найглибша суть Майн Крафту полягає в пошуку та видобутку ресурсів, які потрібні, щоб добувати інші ресурси, і так до нескінченності. Ніякого сенсу і задоволення від гри. А щоб перемогти головного боса треба витратити стільки часу в монотоннії довбежці ресурсів, мочилові одних і тих же мобів, що гра більше нагадує роботу. «Креативний» режим, не менш безглузда річ, не зрозуміло кому і навіщо це потрібно. Вже краще в реальному житті щось побудувати, баню яку-небудь на дачі, моркву вирощувати справжню, ніж страждати цим гімном. Весь успіх цієї гри пояснюється лише тим, що там можна творити, саме творити і будувати все, що захочеться. Інші ж аспекти гри, такі як система ближнього бою, просто убогі.

Скріншот інвертару

Цільова аудиторія[псув.]

Більшість гравців в Майн Крафт — діти до 15 років. А головний їх аргумент, що «там можна будувати». Якщо розпитати дітей в минулі часи (коли не було ПК), більшість сказали б, що їхні улюблені іграшки — конструктори (лего). Дітям весь час цікаво будувати і щось створювати (розвивати свою уяву). Саме тому в Майнкрафт стільки дітей. Тобто Майнкрафт замінив дітям конструктори. Але зрозуміти дорослих мужиків грають у гімно, неможливо, це позбавлено будь-якого логічного сенсу. Якщо вам хочеться щось «створювати» чому б не зайнятися нормальною справою?

Технічні складові[псув.]

Гра написана на Java[1], що може повалити в передкоматозний стан багатьох досвідчених програмістів, так як тільки ненормальному людині могло прийти в голову писати 3D движок на Джаві.

Цікаві факти[псув.]

  • 90 % аудиторії цієї гри - школярі-нацики
  • Гра була написана за тиждень однією людиною
  • Це єдина гра, написана на мові програмування Java, яка стала культовою

Висновок (шкода, що він один)[псув.]

</references>

  1. Як я її люблю!