Користувач:Імператор Тодорщини

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до: навігація, пошук

У цій статті мова піде про геніальне (не побоюсь цьго слова)створіння, яке поставило на ноги (або ж на коліна) найнедоречнішу країну світу - Тодорщину.

Це створіння Всемогутній-Самовпевнений-та-Самопроголошений Імператор Тодорщини. Але не подумайте що він завжди був імператором - до свого безперечного та нікому не потрібного правління він йшов усе життя.

Імператор Тодорщини

Народився він 1945 року вніслідок невдалого секретного німецького експерименту. Матері як зрозуміло в нього не було, а тому він виховувався іншопланетянами. У свої двадцять років майбутній Імператор Тодорщини нічого не вмів робити окрім як жрати та срати, але інопланетяни це дуже пізно зрозуміли - оскільки від голоду повиздихало 4/5 населення Марсу. В підлих інопланетяшок виник суперпідступний план - знищити планету Земля, заради цього бідного Пана ArximuЫ Тодорського викинули назад на Землю. Але не тоут то було - доля розпорядилася так що майбутній Імператор потрапив прямісінько у серце неавтономної частини Угорщини. І сказав він: "-Мені впадло шось робити тому я буду жити тут". Він власноруч заснувам Столицю Тодорщини - Тостер, і збудував там першу будівлю - трьох поверховий надсучасний паперовий палац. Це не сподобалося сусідньому племені КНУРів і вони роздовбасили палац, але Пан ArximuЫ Перший вже Самопроголошений Принц Усія Тодорщини відновив палац - і тепер він був побудований з надміцного картону, тому КНУРі нічого вже не змогли вдіяти і втікли під землю до своїх комуналок готуватися до майбутньої війни. Станом на 2006 рік амопроголошений Принц ArximuЫ ПершиЙ самопроголосив себе Iмператором!!! Тоді ж будучи подавленим абсолютним недоавторитетом Великого ArximuЫ Першого до країни приєднався вірний соратник Пан Прем'єр Міністр Тодорщини.

Заради того щоб приборкати абсолютно-нездоланну кризу було вирішено розширити свої дипломатичні зв"язки, саме для цього шістнадцятого жовтня дві тисячі сьомого року була зібрана надсекретна конференція. Після довгих та напружених переговорів прийняли дуже важливе рішення: "А давай зробимо Тодорський сайт" після другої літри, викрикнув один з присутніх. І всі!!! Всі, одноголосно підтримали це рішення. Тими сміливцями були вже трохи вище згадувані пан Прем"єр та сам Імператор Тодорщини. Після прийняття рішення про створення Тодорського сайту пан Прем'єр та сам Імператор Тодорщини вчинили ритуал народження, для цього вони гідно зламали систему надсучасної комп'ютерної мережі, а потім відключили систему регулювання вулиць в невеликому союзному місті, прикинулись мертвими та провели ритуал очищення стрибками через кущі єврейського посольства та зашпоркування та падіння через них.

В данний момент усе населення Тодощини героїчно бориться з наступаючою загрозою для усього людства - КНУРами. Тож якщо ви не байдужі до долі людства ставайте грамадянинами Тодорщини та допожіть Імператору хто чим може...