Кран-Кола

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
(Перенаправлено з Кока-Кола)
Перейти до: навігація, пошук
Матюки.gif

Ой бл…, тобто, ах як соромно!
В статті оху дуже багато йо табуйованої лексики, що може похе порушити психіку вашим малим довбойо дітям.
Бл Будь ласка, приберіть дітей наху подалі від екранів.

Кра́н-Ко́ла (відома також як Йодоводень, Кака-Кола, Моршинська і т.д.) — безалкогольний, енергетичний, збагачений ураном та багатьма іншими мікроелементами, вітамінізований напій, що виробляється мережою пекельних державних підприємств «Водоканал».

Теорії виникнення[псув.]

На сьогоднішній день не існує єдиної теорії створення цього напою. Вчені вже довгий час дискутують на цю тему але так і далі буфету винести її не змогли. Єдине в чому всі сходяться, так це в надзвичайній корисності цього напою. Найбільш поширеними є такі теорії:

Пек’hell’на[псув.]

Згідно цієї теорії Кран-Колу було створено Сотоною ще за часів Першобогдана з метою знищити ураїнців. Вона витекла з пекельно-анального отвору в землі на подвір’ї Богдана. Та Богдан не піддався на спокусу. Він взяв отруйну кран-колу і прегнав її на сивуху. Після цього вона втратила свої отруйні властивості і стала дуже корисною.

Змовницька[псув.]

Ця теорія стверджує, що кран-кола розроблялась російсько-американсько-монгольською надтаємною терористичною організацією «Смердь Фсім» як біологічна зброя масового понищення. Вона повинна була викликати страшний понос, висип на інтимних органах, різь в очах та анальному отворі і в решті-решт жахливу посормлену смерть. В Україну її закинули для випробування. Але, на їх подив, українців не взяла отрута бо вони вже звикли і швидко пристосували її до своїх потреб. Вирішивши, що вони створили зовсім не отруту, а лікувальний нектар, змовники випили його самі і всі вимерли.

Москальська трубна[псув.]

Яка стверджує, що перша кран-кола вийшла з першого крану, який невідомо як виник в таємній стратегічній трубі через яку москалі зливали свою каналізацію в Чорне море та Європу. Щоб прикрити свої махінації вони назвали трубу газовою і звинуватили українців в крадіжках цього газу.

Сук@ бл@д*[псув.]

Ця теорія наймолодша. Її висловив в 2007р. хворий на нирки дід Опанас, звертаючись до нардепів Верховної Зради. Ця теорія знайшла відгук в серцях усіх свідомих українців. Можливо вона і є найбільш правильною.

Застосування[псув.]

«Злив зараховано!»
~ інтернетчик про «Водоканал»

Починаючи з 1990р. кран-кола набула надзвичайно великого поширення в Україні. Але деякі несвідомі виробники, нехтуючи державними стандартартами якості, проводили очищення кран-коли від мікроелементів та вітамінів, в наслідок чого вона втрачала свої лікувальні властивості. Саме тому в 1996р. Верховна Зрада прийняла закон «Про каналізацію та водогон», згідно якого кран-кола запускалась по системі водопостачання замість звичайної питної води, щоб кожен українець міг насолоджуватись її неперевершеним смаком. Для цього в кожному місті було збудовано державне підприємство «Водоканал». Проте залишались ще мешканці сільських регіонів, яким і досі доводиться вживати чисту криничну воду. Карманичі держави на чолі з партією Рингтонів уже планують виправити цю несправедливість найближчим часом. І уже на сьогодні були проведені перші акції по збагаченю сільських регіонів мікроелементами та речовинами, що містяться в Кран-Колі.

Кран-Колу вживають не лише в сирому вигляді. З неї виготовляють цілий спектр алкогольних та безалкогольних напоїв на промисловому рівні (Миргороська, Моршинська, Збручанська, Нафтуся, Біленька і т.д.). В домашніх умовах, та в місцях громадського харчування з Кран-Коли виготовляють найрізноманітніші кулінарні страви (Кран-Кава, Кран-Чай, Кран-Суп, Кран-Каша і т.д.). На сьогоднішній час уже виробилась справжня культура приготування їжі на Кран-Колі та вживаня її з алкогольними напоями. Цей напій надає кожній страві неперевершеного аромооксамиту та присмаку хлору.

Вироби з кран-коли успішно експортуються за кордон. Україна поправу вважається найкращим виробнико кран-коли у світі. В інших країнах були спроби створення подібних по корисності напоїв (Кока-Кола, Пепсі-Кола і т.д.) але як визнає Міжнародний інститут важкої побутової хімії вони є «Бека!!!».

Склад[псув.]

Склад кран-коли нормується державним стандартом ГОСТ 66.6666-66 але може коливатись в межах дозволеними цим стандартом, в залежності від технологіїї виробництва, погоди, розміщення зірок та ступеня оп’яніння оператора дядьки Василя. Повний спектр мікроелементів та речовин занадто великий, тому приведемо лише основні:

Вітаміни Мікроелементи Аніони Катіони Речовини Антиречовини
В1 (бе один) U (уран) OH- Na2+ Шлаки Андрони
В6 (бе шість) Pu (плутон) Cl O0+ Крупнофракційні адсорбенти Антиоксиданти
BВ (бе бе) Ra (радій) C1H2O3 FeCa2+ Ароматизатор Хлорка Антидоти
BВВ (бе бе бе) Po (полоній) +Cu- IrYNa10++ Ароматизатор Іржа Антиботи
B2 (бі два) K (каллій) Mg0- AlInCa10+++ Барвник Іржа Антиспами
PP (попсова кислота) Pb (свинець) -2O2- NAtAlCa!!!100++++ Нафтопродукти (Бензин А95 Євро 3) Антитіла
А (атрофін) Hg (ртуть) SO4-SO4 PIVCo∞+ Пестециди (стрихнін, хинін, трахнін) Антивіруси
F (фрукт) Eu (європій) EuRo2012± NaTo± Гербіциди (ДДТ, миш’як, щур’як, хом’як) Антибіотики
D (деградоїдна кислота) Af (африканій) CoCa2- CoLa2+ Дистильована вода (<10%) Антиглобалісти
С (цементій) Bl (білорусій) ON- OFF+ Фекаллій (FeK) Антисемітики
К1 (креатин) Ur (уродій) NeTaK- TaK+ Циганістий каллій Антивісьмітики
Е (бета-креатин) Db (дебілій) PoPCa90-60-90 HAlF-LiFe5+ Циклопентанпергідрофенантрен Антимонополіки
К66 (повний креатин) Uuuuuuuuuuuuuuu (унунунунунунунунунунунунунунуній) 0,153$- $6,533₴+ Глюканат натрія (за смаком) Антиантики

Різновиди Кран-Коли[псув.]

Торговельна марка «Водоканал» виливає різновиди Кран-Коли та інші напої:

Вплив на здоров’я[псув.]

Найбільшу користь кран-кола приносить для нирок. Регулярне її вживання зміцнює нирки, надає їм кам’яної твердості, що призводить до зменшення їх чутливості при механічних пошкодженнях (коли б’ють по нирках), збільшення витривалості без сечовиділення, стабілізації потенції і т.д. Накип, який утворююється під час купання в кран-колі, зміцнює та омоложує шкіру, робить її білішою на вигляд, розтягує зморшки, очищає пори.

Кран-кола використовується для профілактики організму від життя. Її показано вживати: від нервів, від шлунку, від серця, від печінки, від розуму і від здоров’я взагалі.

Див. також[псув.]

  • Чорне море як одне з джерел отримання кран-коли.
  • Сивуха як спосіб весело провести час.