Камінь

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Simple64.png

Ем...
Ця стаття дурнувата. Перевірте, чи туди ви попали.

Впади на коліна перед своїм володарем!
«Теорії змов — це видумки параноїків. Хто на вашу думку бажає щоб всі думали на Ж.О.П., на ні вчому не повинних євреїв? Хто? Хто? А відповідь проста, вона завжди була під вашим носом - це Камінь! Це він всім управляє! Він, він! Це не змова! Це божествена воля!»
~ Джон Колеман про Камінь
«Отче наш, що єси на небесах...»
~ батюшка Васаріон про Камінь
«Дивне коливання в Силі. Я не відчував цього з...»
~ Дарт Вейдер про Камінь
«Вжж! Вжжжжжж! Вжунггг! Хррргрх!»
~ Камінь про Камінь
«I did it for the lulz»
~ Камінь про створення світу
«О великий Каменю, ми присягаємо тобі на вірність і будемо служить тобі до поки в сонці не згорить весь водень і воно перетворюючись на червоного гіганта не знищить Землю.»
~ Онотолє Мудрий, Леоніде Безстрашний та Чаке Всемогутній клянуться в вірності Каменю.

Камінь (анг. come in (кам ін) — зайти, заходити, яп. 神 (камі) — бог, дав. укр. Алатир-камінь [1] — священий Камінь) — містичний предмет (а може і не предмет) який розташувався біля парадного входу в ПФПА (Поліцейська Фінансово Правова Академія) що знаходиться в місті Бровари розташованого на місті стикування трьох могутніх геомагнітних зон, вчені повідомляють що Камінь знаходиться якраз по центру їх стику, і поки не ясно що було перше, що породило що, Камінь магнітні поля чи поля Камінь, можливо що вони з’явились одночасно.

Камінь і люди[псув.]

Хоровод навколо Каменя

Камінь-Камінь… колись давно, коли готи, рокери, панки та інші варвари руйнували Римську Імперію, слов`янські племена знайшли дивний предмет посеред лісу, ведуни та волхви одразу відчули могутню магічну енергію яку випромінював він; протягом століть вся слов’янська культура та релігія була закручена навколо нього, як коловорот. Камінь був символом життя, йому поклонялися, біля нього відбувалися найважливіші ритуали. Коли Аскольд намагався нав’язати християнство на Русі Камінь явився у видінні Олегу, який тоді правив в Новгороді, і сказав щоб той прийшов і захопив владу в Києві, ну і звичайно, відновив стару віру; так все сталося, там тирим-пирим, але коли Володимир, хлопчина на якого Камінь так надіявся, зрадив його та зруйнував стару віру нав’язавши християнство, надії зовсім не залишилось, нікого було покликати на спасіння Русі Кам’яної і все зруйнувалось. Камінь припинив випромінювання позитивної чакри та впав в транс на декілька століть, проте ця позитивна енергія літала над Руссю довго, аж до смерті Ярослава Високоінтелектуального, ну а потім, як відомо, нещастя, бяки-шмяки, роздроблення, татари, монголи, монголо-татари, татаро-монголи, ляхи, іншопланетяни тощо.

Камінь під час медитації зрозумів що стару релігію не повернути і вирішив все ж не ображатися на людей. І тут бац! Бодя Хмельний затіяв змагання визвольні влаштувати: поляки розбігаються, народ піднімається… ну революція одним словом. Камінь вирішив йому допомогти, але черз те що Каімнь відновив тільки частину своїх сил після сну, та через те що у москалів надто хитрість і підлість в попі розігрались, через те що поляки передивились кіно «Вогнем і мечем» і теж надто оборзіли, знову вишла бяка-шмяка і партія була програна. Але камінь не розчарувався, він зізвав найвеселіших чуваків з України на тусу, ті приїхали і так розгулялись що побудували кавколо Каменя місто, яке назвали Бровари, бо там були найкращі броварні-пивоварні з смачнючим пивом, яке дуже любив Камінь.

Пройщли роки, веселі дні закінчилися і Камінь почав серйозну гру з метою підкорення світу. Йому зараз служать такі могутні воєни як Чаке та Леоніде і супермозки Онотолє та Інннна. Час пішов, створення Першої Великої Світової Імперії Каменя не зупинити!

Камінь і Онотолє вистежують у Парижі Поля Де Голя

Деякі факти про Камінь[псув.]

 • Камінь володіє сильними акустичними властивостями, що наводить нас на думку що Камінь — це хвиля, матеріалізована радіохвиля, можливо ще більш потужна ніж гриби.
 • Камінь має свою свідомість, він мислить, ви розумієте він мислить! Він живий!
 • Камінь має владу над природою: коли він злиться дує вітер, коли сумує — йде дощ, коли радується світить сонце. Камінь часто сумує, він самотній, йому не вистачає друзів, але ніколи не впадає в депресію, якщо це, не дай Камінь, станеться — настане кінець світу!
 • Камінь має свою агентурну сіть, повсюди його розвідники, ні… ви не подумайте, я не параноїк, просто у нього насправді багато шпигунів. Камінь наказав їм розійтись по світу, ви можете їх не помічать, ходить по ним, кидаться ними, але знайте: за вами іде спостереження.
 • Камінь ззовні невеликий, його розмір менше кубічного метра, але в середині нього існує цілий всесвіт. Камінь безмежний, тільки той хто зможе зрозуміти всесвітній закон, може стати частиною його, зможе «зайти в Камінь».
 • Камінь любить слухати рок-’н-рол, якщо прислухатись можна почути як він наспівує пісні Елвіса Преслі та гурту Бітлз.
 • Камінь є засновником таких оргінізацій як КУН, ОУН та Торчвуд.
 • Камінь має віллу на Канарах.
 • Камінь існує в декількох реальностях одночасно і може проносити сувеніри з однієї в іншу без перевірки на митниці.

Споруди побудовані на честь Каменя[псув.]

Камінь протягом тисячоліть надихав людей на створення різноманітних дивовижних споруд, от деякі з них:

 • Стоун Хенж — таємниче коло з каменюк яке побудували кельти, але ми то знаємо що це не просто якась фігня, а і портал через який пройдуть слуги Каменя із інших вимірів.
 • Піраміди в Єгипті — установка, яка при правильному налаштуванні може працювати як двигун. Тільки уявіть: Земля буде самостійно літати по всесвіту не зважаючи на інші космічні тіла, будемо літати від зірок до зірок, через галактики до краю всесвіту! Слава Каменю!!!
 • Велика Китайська Стіна — споруда побудована китайцями під керівництвом українських інженерів Вас Иля та Пет Ра (так їх імена каписали азіати) на даний момент невідомо її цільове призначення. Існує бредова теорія що її побудували для захисту від монголів… хто таку шизу придумав?
 • Піраміди Мая, Ацтеків і Інків — по суті частина системи міжзоряних польотів «Камінь» яка доповнює піраміди в Єгипті які працюють як двигун, а піраміди американських індіанців виконують функцію дифлекторного щита який захищає планету від зіткнення з іншими космічними тілами. Дуже навіть мудро.
 • Всі камя’яні споруди римлян: стіни, будинки, храми. Особливо цікавий Колізей — проект по його побудуванню імператору Веспасіану запропонував сам Камінь. Камінь дуже любив гладіаторські бої.
 • Тадж Махал — спочатку розраховували що коли настане світовий комунізм, а товариша Лєніна не стане, то це місце буде для дяді Володі мавзолеєм, але місце зайняла якась там Мутмаз-Ул-Замані.

Крім того[псув.]

 • Камінь… на початку речення завжди ставиться його ім’я — Каменя.
 • Камінь, якщо десять тисяч разів підряд повторити це слово то заболить язик.
 • Камінь зустрічається в расовій кельтській казці про Царя-батюшку Артура та шамана Мерліна, саме Камінь дав самодержавцю Британії меч-кладенєц.
 • Камінь якщо впаде на голову вашу — то боліть вона сильно буде…
 • Камінь, раніше усі православні молитви закінчувались цим словом, але по невідомим причинам літера «к» кудись дезінтегрувалась і залишилось тільки якесь там «амінь».
 • Камінь має власну групу В Контакті

Родичі Камня[псув.]

 1. Камінь Довбуша
 2. Камінь-Каширський (знаходиться в однойменному місті на Волині [2])
 3. Камінь Річковий
 4. Камінь Дорогоцінний
 5. Вухатий Камінь
 6. Філософський Камінь
 7. Нирковий Камінь
 8. Кам’яний Камінь


Попередник:
Британія
Покровитель Інциклопедії
27 жовтня 2009 - 19 квітня 2010
Наступник:
Пєчєнькі