Дарія Донцова

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
З колєґами і колєжанками
«Малодєнькіє, харошєнькіє, дліннаногіє, в міні-юбочках,
ані, к сажалєнію, ґлупи, как пробкі
і вульґарни...»
~ Енніо Морріконе про творчість Дарії Донцовой
«Величний кит на берег до підніжжя Фудзіями
Багатотонне тіло кинув в самогубстві.
Це вчора тут роман читала свій Дарина.»
~ Дарт Хіррохіто. Збірник хокку. Глава про печальне і вічне

Дарія Донцова – свідомий москальський науковець, письменник, автор наукових парапсихологічних творів „Камасутра для Міккі-Мауса”,

«Кокос для Ісуса-Білосніжки» та «Доміна для кримсько-татарського Мауглі». Художня стрічка Їжі Аполонарєйовича Гоффмана, знята по її книжці «Славний казак та польська лахудра», одержала особистий приз Томських гомофобобів-кіноманів на кінофестивалі в Вітебську. В 2006 році письменниця привабила увагу журналістів та публіки тим, що продала свій поцілунок на аукціоні за п’ятдесят тисяч гривень американській зіркі фільмів для дорослих Кейт Мосс. Уся купа грошей пішла на підтримку боротьби з тверезістю у Нідерландах.

Дарія Донцова у стрічці Квентіна Тарантино

Біографія та походження[псув.]

Дарія Віссаріонівна народилась в 1961 році у місті Нью-Мехико, США, у сім'ї алжирських іммігрантів з Кореї.

З дитинства Дарія захоплювалась українською літературою та кінематографом (не дивлячись на те, що пропаганда українства була жорстоко заборонена у США та каралась насаджуванням, власне, голою дупою на кіл). Коли її однолітки гралися у Бетмана та Зорро, Дарія уявляла себе Максимом Кривоносом та вчилася застосовувати техніку тєквандоє. У 17 років Дарія зважається спробувати себе у кар’єрі манекенниці та наймається у локальну модельну агенцію, де її помічає Квентін Тарантино та запрошує її на роль стриптизерши-вурдалачки.

Зйомки фільму подарували Дарії можливість потрапити до України, де майбутня письменниця пише свій перший твір «Замінник цукру, або мішки з Норвежських кішок». Твір вийшов в друк у 1980 році та отримав дуже негативні відгуки критиків. Але Дарія не засмучується та починає вивчати історію України щоб написати історичну епопею «Славний козак та польська лахудра». Книжка вийшла в світ російською мовою у 1982 році під назвою «Инстинкт Бабы-Яги» та отримала схвалення москальських читачів та літературних критиків.

У 1999 році Дарія отримує запрошення від польського режисера Їжі Аполонарєйовича Гоффмана на зйомки однойменного фільму, де вона також виконала епізодичну роль володарки корчми. Стрічка отримала багато кінематографічних нагород та призів.

Твір «Доміна для кримсько-татарського Мауглі», що розповідає про боротьбу з гомосексуалізмом на території Кримсько-Татарського Ханства у період Хмельницького повстання, приніс Дарії Донцовой усесвітню славу та визнання.

А ви знаєте що...[псув.]

Якщо прочитати один з творів Дарії Донцовой задом наперед, можна викликати дух Квентіна Тарантино.

Дарія Донцова присвячувала 5 років свого життя боротьбі з забороною чоловічого стриптизу.

Плани на майбутнє[псув.]

  • Дарина дала ексклюзивне інтерв'ю газеті «Біробіджанер-Штерн», у якому похвалилася, що після походу на лижвах через трав'яні луки Закарпаття у неї визрів план написати еротичний роман у двох томах про справжніх мужчин «Войско Русиньске моторове».