Вандали

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Вікіпедія:Вандалізм».


Логотип Інкубатору.png

Ця стаття — кандидат в Інкубатор, бо неканонічно!
Ця стаття неканонічна™, як дехто вважає. Шляхом народного голосування статтю пропонується відправити в Інкубатор для подальшого поліпшення. Голосування проводиться тут.

«ГИИИИИИИ!!!»
~ Вандал про вандалізм
«ААААААА!!!»
~ Адмін про вандалізм
Типовий приклад.

Вандали — за словами різних брехливих джерел, давнє східногерманське плем’я. Частина цього племені перетворилась на хворих свиней, що тепер сидять у, зазвичай, безлімітних інтернетах. Дуже підступні та нахабні, а іноді до того ж ще і тупі недорозвинуті. Люті вороги адмінів.

Загальний опис[псув.]

Вандали хворі на хворобу, яку лікарі називають «вандалізм головного мозку». Основним симптомом хвороби є хронічне сидіння в інтернеті з бажанням залити його гімном та хрінню. Ця хвороба лікується ударянням віртуальною кувалдою по голові вандала, що адміни ховають під подушкою.

Приклади діяльності вандалів в Інциклопедії[псув.]

Вандалізм є справді міжнародним явищем, і де-які редагування в Інциклопедії це яскраво підтверджують. Неможливо не побачити той факт, що всі вандали мають власні народні особливості, що додають особливого шарму до їхнього вандалізму. Далі наведено кілька відомих прикладів:

Суть дії Діяч, походження і спеціалізація Місце скоєння злочину Дата скоєння злочину Реакція адмінів
х*й Невідомий солдат, філософ будь-де будь-коли короткочасний бан
AAAAAAAAAAAAAAAA Яша із Адэссы, філолог усюди 3 серпня 2010 довічний бан
Ну яка ж це країна, це ж окраїна представник цього народу, історик-географ усюди 5 червня 2014 чімадан-вакзал-Расія (довічний бан)
Jobani kurwy канонічний представник цього народу, безробітній усюди 4 серпня 2011 pšek pšek ja pierdole (довічний бан)
Rusini je jebani słowackie kurwy! Ukraińci je realni rusini, sława Ukrainie! представник цього народу, хоробрий вояк 3 редагування в статтях про народ попереднього діяча. 24 січня 2012 ніщо
Дену Литовченко (Илюхе Ананьину) привіт пламенний від французького щекотальшика представник цього народу, можливо, інтернаціоналіст-шпигун, «щекотальщик» Тут 26 січня 2012 ніщо

Лікування[псув.]

Лікування вандалів виконується адмінами. Вони завжди з радістю приймають нових поцієнтів та щиро надають їм необхідні процідурки у вигляді бані бану!

Типовий адмін, що підробляє лікарем вандалів за їжу

Галерея[псув.]

Див. також[псув.]

Stub64.png

Тук-тук! Зайнято!
На цю мить стаття дописується користувачем Vox.
Можливо, він вийшов попалити або посидіти у туалеті. Але він повернеться, чесно-чесно!