Бровари

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Маршрутка з Броварів доїздить до Києва
Маршрутки на задньому тлі
Літак Руста після посадки на Красной площаді на постаменті в Броварах
«Київ? Де це?
— А так, село біля Броварів.»
~ Місцеве народне
«Говори не говори, краще місто — Бровари.»
~ Теж місцеве народне
«У нас все народне — соціалістичне.»
~ Невідомий соціаліст про народне
«Яке чудове місто, так тут би і залишився…»
~ Тарас під час першого візиту до Броварів
«Що? Що ви робите? Куди мене несете? Я хотів щоб мене поховали в Броварах, а не в якомусь там Каневі!»
~ Тарас Шевченко після смерті

Бровари (марс. °¬+_^¤¤´ª (ухкачхчахачан) — місто священого Каменя, івр. קרקע הבחירות (гавгавгав гавгав) — обрана земля) — файне місто українське, відоме сильною геопотогенною зоною (більш розповсюджена назва «розвилка») — стиком трьох геомагнітних полів, та могутньою реліквією-божеством — Каменем. В Броварах жив Великий Князь Соловей, якого дикі муромські зайди називали «Розбійником», а чесні сіверяни величали Бравим Вором. Два рази був в місті Тарасг Ригорави Чшевченко, який написав про Бровари чудові вірші [1]. nbsp;— файне місто українське, відоме сильною геопотогенною зоною (більш розповсюджена назва «розвилка»)

Відомі броварчани[псув.]

  • Камінь — могутня істота, володіюча надзвичайними здібностями.
  • «Бравий Вор» — Великий Князь Соловей.
  • Брати-кулачники Чернігівське (нажаль старшого було відлучено від церкви за спробу державного перевороту та зкидання з трону великомарсіанського посадника — його величності Леоніда Космоса ІІ Могутнього).
  • Бомж Валєра — всі думають що він просто волоцюга, але ми то знаємо що він сірий кардинал нашого міста, володар тіней, ляльковий майстер, який управляє людьми як маріонетками. Кажуть ідеї по управлінню містом йому нашіптує сам Камінь.
  • Крокодил Гєна — так, так, неймовірно — але він з Броварів.
  • Ісус Христос — крутий чювак, син броварчанки Марії та єврея-адвоката Яхве, в ранньому віці повернувся на батьківщину батька де встиг за життя натворить справ.
  • Пацюк Криса — епічна тварина-мутант, яка махаючи своїм магічним хвостиком зруйнувала Трою, Персидську імперію, Берлінську стіну та багато чого цікавого. Кажуть що «вікно в Європу» «прорубав» Петруня Адин — брехня… брехня та, вибачте за слово, п*здьож, то все зробив Пацюк своїм хвостиком, раз махнув — от тобі і вікно в Європу, другий раз — Сибір освоєна.
  • Григорій Хата — ну… не буду брехать — народився він в Великій Димерці, але дитинство його пройшло саме в Броварах, отак от. Ніхто ніколи і не подумав би — а от він добився успіху, став всесвітньо відомим.
  • Бібак Дмитро Ромбальдініо — ремонтник холодильників і кондиціонерів, відомий злочинець.

Виноски[псув.]

  1. Серед яких особливо виділяється «Юродивий», «Сон. У всякого своя доля...» і «Нафіг тії Бровари, коли є Обухів»