Аллах

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
EricCartman.png

Ця стаття образлива
Можливо вона ображатиме мусульман.

Алла́х (ар. الله) — б-г мусульман, фаталіст, мізантроп, мільярдер. Відомий своїми фаєр-шоу, любов’ю до Мухаммеда та ненавистю до невірних.

Історія виникнення[псув.]

Якось Мухаммед, купець близькосхідний, расист неєврейський, курив гашиш молився й до нього прийшов Джабриїл (по-людськи Гавриїл), відкрив книгу і сказав майбутньому пророкові читати. Доставляє те, що Магомет не вмів читати. Так і появився Коран (ісламська Біблія), який складається зі 114 сур, з яких трішки більше, ніж половина перечить одна одній.

А ось і славнозвісний перший примірник Корану.

Звідки взявся Аллах, хто він такий та чому не любить свинину, остаточно дізнатися неможливо. Можна судити лише по його діях, які дуже часто змінювалися. РАПТОВО це ставалося тоді, коли Мухаммед міняв свої погляди. Його співвітчизники настільки надихнулися його вірою, шо аж почали завойовувати Блиський Схід, Середьню Азію, Північну Африку і взагалі все, що рухалося. Франки настільки були приголомшені витівками арабів у вже Південно-Західній Європі, що аж завдали їм поразки під Пуатьє через рівненько 100 років після смерті Мугаммеда. Хоча згодом франки перемішалися з галло-римлянами і ся перетворили у французів. А французи знатно пімстилися своїм давнішим предкам за такий прояв ісламофовії та антитолерантності, напустивши до себе міййони тих же мусульман.

Отож, Коран каже, що Аллах — один б-г, наперед придумав, хто грішник і потрапить в мусульманське пекло, а хто — в рай, де кожного чекають 72 повії гурії. Окрім того, Аллах любить невірних. Вже не любить. Знову любить. Знову не любить... Ще Аллах не любить, коли зображують, людей, тварин тощо. Тому замість якісного прону він любить дивитися на те, як Магомет одружується на дев’ятирічній дівчинці.

Ставлення сабжу до інших понять[псув.]

Піндостан

З 11 вересня 2001 року не любить, як і Жаб’ятник і взагалі весь Загниваючий.

Діти Аллаха

Магомет a.k.a. Мухаммед передбачав, що буде туєва хуча угруповань його послідовників. Але Аллах любить шиїтів або сунітів. Залежно від випадку.

Збочення

Педофілію любить, інколи зоофілію.

Дурмани

Алкоголь і свинину не любить. Але гашиш обожнює (так кажуть ассасіни).

Ти

Тебе ніхто не любить. Навіть Аллах.

Зелений колір

Обожнює. Особливо коли на ньому пишеться його ім’я.

Жиди

Їх ніхто не любить. Але можна домовитись.

Москалі

Чомусь дуже любить. Особливо, коли хач. Особливо, коли Москва.

Аллах

Обожнює.

Проникненьня ісламу в Еуропу[псув.]

Заувдяки толерантносьці та муйтикуйтурносьці мусульман у Еуропі стає всьо більше і більше. І чи не найбільше їх стає саме у свіцьких державах. Еуропейська свіцька держава це увзагалі унікаййне понятьтя: вона так століттями боролася проти християнства, що аж збільшила кількість мусульман на своїх просторах. Причому мусульман більшає не лише за рахунок іммігрантів, але й за рахунок колишніх християн. Особливо завзято навертаються у "євроінтеграційну" віру протестанти. Кахволики і православні не ду'е (хіба що дівчата, що вийшли заміж за мусульманів або хлопці, шо женилися на мусульманках).

Ба, навіть ірландзька співачка Шінейд о-Коннор у іслам навернулася. Так і хочетця їй сказати: "Вваалейкуму салаам!".

Див. також[псув.]

Wikipedia64.png

О! Де я?
На цю статтю нема посилань. Це робить її малодоступною і нікому не потрібною.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.