Інциклопедія:Політика конфіденційності

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Вікіпедія:Політика конфіденційності».


Якщо ви щось пишете у Інциклопедії — це означає, що ви публікуєте якусь інформацію згідно з правилами ліцензування, на які всім начхати. Строк збереження цієї інформації відомий лише Господеві, тому враховуйте це при написанні статей та створенні інших сторінок.

При кожному відвідуванні веб-сторінок ви передаєте серверу багато інформації про себе. Більшість веб-серверів ведуть протоколювання частини цієї інформації з метою одержання відомостей про те, які сторінки популярні в користувачів і якими оглядачами вони користуються. У проектах Вікімедія Анцикломедія ця інформація не призначена для спостереження за сумлінними користувачами.

Нас абслоютно не хвилює ваша IP-адреса, ваші проксі-сервери, паспортні дані, місце роботи та інші речі. Розкриття IP проводиться лише щодо вандалів, тому ми гарантуємо конфіденційність ваших особистих інтернет даних.

З будь-якими питаннями щодо конфіденційності ваших даних ви можете звертатися до адміністрації Інциклопедії.