Інциклопедія:Запити на рецензію/2012

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Archiv.png Це архівна сторінка, яку збережено з історичних інтересів
Зміни поточного тексту сторінки не бажані. Це може бути стара сторінка обговорення чи форуму з закритої нині теми, старий шаблон, чи код, або ж інша сторінка, що більше не використовується. Якщо тут є застарілі посилання на інші сторінки чи файли, можна пошукати нові посилання в журналах вилучень чи перейменувань.

Черненко Костянтин Устинович‎

Невже настільки хріново, що й лейбик про перевірку нема де ставити? — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 20:42, 11 січня 2012 (UTC)

Не зрозумів. Це до чого? — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 22:14, 11 січня 2012 (UTC)
Як писав Дід Віщун, "чи то агресивні українські мілітаристи замилили мені очі?..": Ваші правки по статті бачив, вікіфікацію бачив, а відмітку про рецензію - ні. Ото ж і питаю: що, настільки хріново? — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 11:08, 12 січня 2012 (UTC)
А це ніяк не пов’язане. Бо повісив би навіть якщо було б хріново. Просто руки не дійшли. Yes check.png Перевірено. Зміст: Прийнятний; формат: Добрий; правопис: Прийнятний. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 22:31, 12 січня 2012 (UTC)

Інкубатор:Розвідники

На предмет виводу з Інкубатору в основний простір.

Народ, де брати лейбика на другий інцикломарафон? — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 18:27, 28 грудня 2011 (UTC)

No check2.png Не перевірено. Я тимачсово відхиляю запит, бо мета марфону і є вихід статей з Інкубатору. Це робитиметься в кінці як підсумок. Тобто, після голосування кращі статті пройдуть перевірку і вийдуть з ІН до основного простору. А шаблон той самий, що минулого разу: {{З марафону|н=2}}. — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 19:05, 28 грудня 2011 (UTC)

Dyskusja.svg.png Коментар: Пропоную при підбитті підсумків робити так, як в 1-му ІМар, себто: 1 місце Обрана, 2 Кандидат в обрану, 3 Добра, 4 Кандидат в добрі, а з 5 по 7 вихід з Інкубатора. Ну, чи по балам... Поки не цифри, а ідею даю. Гадаю, народ, якщо прикладе зусилля, напише хороші статті. А виводити з інкубатора можна і в процесі марафону, по мірі дописування і запитів другого дописуючого автора. У мене Розвідники, Йад і Російська водка готові відсотків на 90. Може, ще що візьму на допил. — Цеј користувач — простий рядовий дописувач Інциклопедії Usik64обг 16:29, 2 січня 2012 (UTC)

Так якраз результат ІМ-2 і вирішить — які статті з ІН виходять, а які ні. Які отримують якийсь статус, а які ні. Тобто, в конкретному випадку, при ІМ-2:доробка ІН статей, статті зможуть вийти з ІН лише після голосування (якщо певну кіл-ть балів наберуть), потім [повторна] перевірка, і все — свобода. Чому? — бо метою цього ІМ є переробка ІН статей і їх звідти вихід. А під час голосування навіть запит на перевірку не треба буде робити, бо рецензія є частиною оцінювання в ІМ-2 і проводитиметься по закінченню ІМ-2 (після 19 лютого). — Цей користувач — адміністратор Інциклопедії Vox 16:49, 2 січня 2012 (UTC)