Ікласті пінгвіни

Матеріал з Інциклопедії — вільної від здорового глузду енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Уті-путі, гарнюній пінгвінчик... А-а! Нічого собі! Ця тварюка ще й кусається!»
~ Ніхто про пінгвінів
Пінгвіни у побуті

Ікластий пінгпонгвін - рідкісна тварюка, суть якої Нікому, навіть Григорію Хаті, незрозуміла. А так як Ніхто має IQ > 300 балів, то ця тварюка дійсно аномальна.

Історія[псув.]

Був вигаданий в часи Ссавєццкава Ссаюза, тому і чорно-білий, як телевізор. Тваринка уперше виготовлялася, як суперсолдат для знищення сраних німців-око-пандів. Солдат бігав швидко і легко - звідси пішов вислів "бігати як пінгвін". Але цей кіборг-недолюд мав погані плати в штучному мозку, які перегоріли внаслідок вибуху на ЧАЕС. Тому зараз їх немає.

Технологія виготовлення загубилася так, що не знайти.

Нещодавно Черновецький разом зі своєю молодою командою відкопав у штольні під Києвом колобкоподібний скелет, схожий на висохлий Кіндер-сюрпрайз. Та він не знав, що пінгвіни прокляли всякого, хто влізе у їх гробницю, тупизною до сьомого коліна. Цікаво, чи стане він ще тупішим?

Цікавинки[псув.]

Розваги
  • Ікласті пінгвіни є одними з головних героїв Half-Life. Вони вискакують десь з-за ящиків у темряві і їх ніхто не впізнає.
  • Ікласті пінгвіни є родичами пінгвінів з Мадагаскару, але з суттєвою відмінністю: вони не мають IQ. Взагалі. Як блондинки.
  • Вони придумали Лінукс і прикрасили його своїми фото(див. вище).
  • Вони придумали лопату. І до сих пір не знають, що з нею робити на Південному Полюсі [1].
  • Вони придумали пінгвінів і ... зробили їх. І роблять їх досить успішно надалі.
  • Кожен ікластий пінгвін є рідним братом гуцульшького когута та двоюрідним отого гусака, з якого Пушкін йняв перо, щоб писати свого Євгена Вогневого.
  • Ікласті пінгвіни схожі на звичайних, але вони ікласті

Див. також[псув.]

Примітки[псув.]

  1. Проте, борня пінгвіняча не пропала зле. Мольдовські десанти чверять з нею справжні дива оперативного мистецтва і непробиваємої моці. Про це навіть є окрема стаття